Červenec 2011

The End ..

19. července 2011 v 14:34

Blog je se mnou od srpna 2010 . Takže téměř rok. Myslím že je na čase skončit, ne uplně skončit, ale založím nový ..
Sice mě moc budou mrzet tyhle články co tady mám , proto si je všechy kopíruju do počítače.. v rubrice feelings mám pár článků, které mi připomínají hodně věcí .. a diary .. jej to musim někam uložit , to co jsem cítila, zažívala s ním .. to si ráda znovu přečtu.

Ty články o něm , úvahy , o lásce, moje zamilované pocity, zážitky. Hlavně vše o něm.. to co jsme prožívala a zažívala s ním. Je mi líto to opouštět, ale tenhle blog je až moc o něm , a už nechci aby byl o něm! Chci jít dál , jasné, že i na novém blogu o něm něco napíšu, .. znám se . :)ale nebude jen o něm,jako svym zpusobem tenhle.
ale nechci aby to četli ti co to četli , proto sem nedám adresu nového blogu.. kdo bude mít zájem třeba napište do komentů nebo tak :)

Jsem moc ráda , že jste sem chodili a četli můj blog. :) Děkuji všem na vaše komentáře, a vůbec za tu návštěvnost. :)
Nějak nemám nápady, nebo ani spíš čas .. nechci psát jen deník - co dělám celý den atd.. je to nudné. chci opravdu psát, psát pro vás, zajímavé články ! Je možné , že se sem vrátím na tenhle blog .. a je možné že zůstanu na novém a začnu znova .

Chci vám popřát, ať si užijete léta naplno ! Mějte se krásně.

(jinak kdo máte tumblr. jsem tam online nonstop . noperfectlady.tumblr.com )

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lodz42j7b81qlj57so1_400.jpg

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lme1j7HckE1qaqs3eo1_500.jpg

http://27.media.tumblr.com/tumblr_loe3w5rL641qa6m4ao1_500.jpg

http://26.media.tumblr.com/tumblr_loe3tkIRLo1qlyh8do1_500.jpg

http://27.media.tumblr.com/tumblr_loe24b5WVj1qf8g5io1_500.jpg

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lnyebcwjyU1qi3livo1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lnwzi7hIMA1qmp14eo1_400.png

http://30.media.tumblr.com/tumblr_ln72ggVWrH1qj9p99o1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lnny0pLdYb1qh15yyo1_500.jpg

Tumblr_lljy59d9581qcopn1o1_500_large

Tumblr_loeidfnckp1qbd5cko1_500_large

Tumblr_loe9umx4zf1qbn62ao1_500_large

.. Shitday.. Shitlife..

13. července 2011 v 13:30 | Blue Cat . |  Every day is another story .
Wonderwall .. Oasis

,, Don't believe that anybody feels the way I do about you now ."

Mám se uplně nejhůř jak se člověk mít může... Nevím, co by mi tak pomohlo? Možná utéct někam daleko... ? Třeba do Afriky .. Znáte te pocit , jak se vám najednou všechno sere.. ? Jak se všechno sesype jako by ani nebylo? Jak se bojíte co bude dál? Jak byste nejradši to všechno zaspali.. a pak se vzbuli a bylo po všem? jenže tak to nefunguje.. musíme si to ,,vyžrat" co posledního detailu .. Chci usnout a vzbudit se v Africe a už se sem nevracet... tam musí být člověk volný .. žádné problémy by na mě nemohli ..
Jak se vám stávají samé hrozné věci ? Každý den něco .. Prostě asi když se sere, tak pořádně a jen tak to nepřestane . Jo mám málo problému se vším, s posranýma prázdinama dementníma , nekdo mi ještě ukradne mobil , to až se naši dozví , budu mrtvá. Zase budu já ta neschopná co si ničeho neváží .. Už je slyším .. Musím to ututlat .. ale prostě jak kdyby toho nebylo málo .. nový mobil, který jsem dostala ani ne před měsícem. Lidi jsou kurvy! Bože mě se všechno tak kazí .. nic se mi nedaří , všechno se rozpadá .. Chci pryč.. ted když potřebuju aby mě podržel , tak tu sice je, ale neumí mě podržet, prohlásí něco vtipného k mému problému a to je tak všechno . Ještě mi přijde jak kdyby mi to snad přál , podle toho co vždycky řekne , i kamarád má umět člověka podržet, zatímco on je mnohem víc , ale možná fakt nemá být. Ale nad ním ani nemám čas přemýšlet.. mám toho tolik , je mi z toho na nic. Je mi z tech blbých prázdnin na nic . Radši at je už škola , at nejsem doma , stejně mě tu každý jen buzeruje , nebo po mě řve jak po malém děcku kvůli (podle me) naprostým kravinám. ..Nevím , ale proč vždycky já ?

Milovat! ... Nemilovat ? ..

9. července 2011 v 13:29 | Blue Cat . |  Feelings ..
Milovat ? nebo Nemilovat ?
Těžká otázka , i když by bylo dobře nemilovat . Teď když je to mezi náma zase tak úžasné , bude těžké aby se to nevrátilo zpátky . Není to zas tak dávno , co jsem ho ještě milovala , hodně milovala . Nesnáším, když je ke mě takový úžasný :D Protože já se pak budu muset znova zamilovat , znovu se mi ty city vrátí , ty city, které mě tak těžce a dlouho opouštěli , ty které jsem tak dlouho potlačovala , ty , které jsem si zakázala a ty, které postupem času pomalu ale jistě odeznívali , ty o kterých je celý tenhle blog.. A ted ? Co když mi zase zamotá hlavu ? Nechci si ublížit , nechci aby mi on zase ublížil , jako už tolikrát .
Ale znáte to , byl to ten první .. můj první , a první kterého jsem kdy milovala , nikdy jsem k nikomu necítila to co k němu . A bylo hodně těžké to všechno překonat . A ted mi zase motá hlavu .. proč ? Vím , že časem se mu to povede , že se mi zas dostane pod kůži, zamotá mi pořádně hlavu a mě se ty city vrátí.. ale co bude pak ? Pak mě nechá ? Pak mě už nebude chtít ? Nebo budeme spolu ? Co bude pak ... toho se bojím . Bojím se, že mi ubliží , když si dovolím zase k němu cítit to, co jsem cítila ještě donedávna, když dovolím aby se ty city vrátili , když se znovu zamiluju .. nebo ho začnu zase milovat ..
Přestala jsem vůbec ? Nebo si jsem si to jen nalhala ? Nebo potlačila někam hluboko a nehodlám to pustit ven .. Nebo chci ? Vím já vůbec co chci ? ano .. na jednu stranu chci stále jeho, chci ty city pustit ven , chci se zamilovat, nebo ho milovat .. ale jen za podmínek pokud budu štastná , ale jak to můžu vědět ? Chci to vědět , co pak bude , ale to mi nikdo nepoví .. Na druhou stranu , po tom všem co jsem si zažila , tolik proplakaných nocí kvůli němu , tolik slz.. tolik smutku , ale i tolik toho dobrého .. pravda všechno má dvě strany.. ale není na čase jít o dům dál ? Nebo tomu mám dát šanci ale riskovat, že se zklamu, že mi ublíží , že se zamiluju a on mě nakonec nebude chtít ?
takže Milovat nebo Nemilovat ?
Chvíli jsem tak přemýšlela jaké by to bylo , kdyby .. (ano žádné kdyby nikdy není .. ale stejně nad tím přemýšlíme) Kdyby , to bylo zas jak na začátku , kdybych byla štastná a on taky, kdybysme zase byli spolu ..zase šli vedle sebe za ruku , zase by mi říkal tak jak na začátku, a bylo by to úžasné, zase by byl on můj kluk , jen můj.. vím, že asi nic by mě neudělalo šťastnější .. a kdyby nám to konečně vyšlo.. ale kdyby .....

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lnzxqyozWa1qlairdo1_500.jpg


První láska je los , který nevyhrává , ale celý život si pamatuješ jeho číslo .

6. července 2011 v 22:02 | Blue Cat . |  Feelings ..

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lnqq5c90QK1qbiqs3o1_500.jpg

,, Tu však jsem náhle viděl ,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím , že tu jsem , a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho . Když se to takhle řekne , zní to velmi prostě , ale když pak o tom člověk přemýšlí ,je to obrovská věc , která vůbec nemá konce . Je to něco , co člověka může úplně roztrhat a změnit . Je to láska , a přece něco jiného . Něco , pro co lze žít . Pro lásku člověk žít nemůže . Ale pro člověka jistě !"
- E. M. Remarque

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lmn7dreMoX1qzy5cqo1_500.jpg

,, Vždycky se nám zdá lepší to , co nemůžeme dostat , než to , co už máme . V tom spočívá romantika a idiotství lidského života."

cč.

Ať si na to každej přijde sám , zpověď modelky - Martina Kopřivová

3. července 2011 v 23:51 | Blue Cat . |  Books in my thoughts .
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Dostala jsem ji od mamky k Vánocům, a moje mamka má dobrý vkus na knížky :)

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
realita modelingu

3. Definujte knihu jedním slovem
zamyšlení

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Hlavní postavou je autorka, říká si Tamara. Na jednu stranu bych jí chtěla být , zkusit jaké to je být modelka, cestovat, jaké to je být v pubertě sama v Miláně odkázaná jen sama na sebe. Jaké to je být v časopisech, poznat spoustu modelek a mít spoustu zážitků ze světa.
na druhou stranu bych jí nechtěla být , kvůli tomu že se objevovala v časopisech, spolužačky jí záviděly, neměla moc kmarádek. Modeling ji dohnal až k anorexii , byla posedlá touhou být hubená, až klesla na dno. Vypráví o tom, jak jsou agentury nefér, jak se modelky musí malovat samy, jak chodí v malých botech, jak spí na madracích u nějkých cholerických a úchylných fotografů, kteří so vodí každý den domů prostitutky..

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Hlavní hrdinka svoují touhou být hubená se dostala až k anorexii. Byla posledlá počítáním kalorií a sportováním. Pozitivum , že měla dost síly na to , aby si to uvědomila, a aby si nechala pomoct, a silou vlastní vůle se z toho dostala.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Je to jen můj názor, ale nelíbil se mi její románek se 40 ti letým DJem v jejích 16ti letech. Nevím , podle mě moc přečasně dospěla a neužila si tu pubertu tak jak by měla.

Books in my thoughts .

3. července 2011 v 15:41 | Blue Cat . |  Books in my thoughts .

Jelikož hrozně ráda čtu , a konečně mám čas číst :) .. rozhodla jsem se zapojit do projektu : Knihy v mých myšlenkách.
Kdo rád čte myslím, že by to měl určitě zkusit
TADY je odkaz kde jsem na to přišla :)
Už se totiž nemůžu dočkat až si zase lehnu s nějakou dobrou knihou, konečně bez učení :)
po přečtení knihy odpovím na otázky k zamyšlení:
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Zdá se mi to jako skvělý nápad ! :) doufám, že někoho taky inspiruju , a vy co rádi čtete , neváhejte a zapojte se taky ! :)

Tumblr_l7ejp9m7n61qc4acto1_500_large

Books-fashion-library-photography-pretty-favim.com-60651_large

Tumblr_lni4s25laf1qf2dbso1_500_large

My favorite serials .

1. července 2011 v 16:17 | Blue Cat . |  Když píšu ...
Téma týdne seriály ! To se hodí akorát začaly prázdiny a řekněme si na rovninu , někdy už nemáme co dělat .. joo proto máme horu seriálů :D chci vám ukázat moje nejoblíbenější :)

1. GOSSIP GIRL

- Ten seriál je můj nejoblíbenější, jen mě štve že nové díly ne a ne být! poslední 4 série 22 díl sem viděla už strašně dávno.. ale 23 nikde ! at mě neštvou.. strašně rychle jsem měla vydívané první 3 série.. prostě vás vtáhne do děje a musíte sledovat pořád a pořád nové a nové díly. ..

Tumblr_ln7jghlnya1qd652lo1_500_large

Já osobně moc nemusim Serenu .. jak ji všichni milují.. :-/ Moje favoritka je Blair Waldorf , je úžasná, krásná , cílevědomá, a musí si všechno vybojovat sama . janě je trochu intrikánka a mrcha, ale to přece k životu na Upper East Side patří nebo? Je oblíbená je to královna B.
Dále Serena van der Woodsen - Blaiřina nejlepší kamarádka.. i když jejich spory , rozpory, hádky, intriky , a přesto jsou stále nejlepší přítelkyně.

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lnm8k9QOJt1ql9hd0o1_500.gif

a ještě je tady Danova sestra Jenny Humphrey .. Little J .. or little Bitch ??
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lnkl9nqdEL1qliqtvo1_500.png
http://data.whicdn.com/images/5857606/tumblr_le5w2wcRFx1qeci1qo1_400_large.jpg?1293579294

Nate Archibald , Chuck Bass , Dan Humphrey
Sexy Bitches ! <3
http://data.whicdn.com/images/11424783/tumblr_ll3osf0CVT1qereslo1_500_large.png?1309473277
cč.