Červen 2011

The Maine . <3

25. června 2011 v 12:59 | Blue Cat . |  Music is my life ,
The Maine
opravdu mě překvapuje , jak málo lidí je zná ..

The Maine - Inside of you ..
tuhle můžu pořád <3


http://data.whicdn.com/images/9824513/tumblr_ll641aD9A91qab9j2o1_r1_500_large.png?1305562370

http://data.whicdn.com/images/10937511/12978626735097_large.jpg?1308416158

cč .

I will love you today , i will love you tomorrow , i will love you in the future , i will never let this love split away .

22. června 2011 v 23:22 | Blue Cat . |  Feelings ..
Už ted se mi zdá nemožné to zvládnout, a co když až to přijde ... ? Mám na to to překonat ? Nebo se ze mě stane jen nějaká ubohá holka , která bude jen fňukat .. a vzpomínat na to co už nikdy nebude , holka , která se nikdy nedokáže vzdát svého snu i když ví , že nikdy nebude.. nikdy! Holka, která se s tím nedokáže smířit , holka , která bude celý život milovat jen toho jednoho a nedokáže .. nikdy nedokáže najít lásku? .. Co když to už nikdy nepoznám? Co když nepoznám ten pocit zamilovanosti .. ten pocit že někoho miluju , co když to nikdy nepoznám u nikoho jiného .. a jen u něj.. navždy u něj.. Myslíte , že je možné milovat jednoho člověka celý život ? navěky .
Je to tak děsivé .. Já nechci . Ale kdy to už přejde .. ? už dva roky a pořád stejně silné jako na začátku , akorát u něj už ne .. ale tím , že jsme spolu často , to nepřechazí .. ale nechci být bez něj.. Zakázala jsem si ho milovat , ale nezabírá to , ale ty pocity , ty jsem uzavřela někam hluboko do sebe , ale když jsme spolu a on mě pohladí , políbí .. vrací se mi to . Ty city jsou zpátky , když mě líbá mám zase ten pocit v břiše a projede mi po těle mráz ...
Možná bych to neměla dělat , ale nechci ho ztratit. On .. moc mi toho dal , a moc pro mě znamená na to abych to chtěla hodit za hlavu , navíc .. bych to ani nedokázala..
Nebo , je možné , že si to vsugerovávám, že už to přešlo, ale já si to pořád namlouvám, protože si to nedokážu představit bez něj? protože si nedokážu představit , že usínám a myslím na nekoho jiného než na něho? Namlouvám se to snad , protože se toho nechci vzdát ? Nechci se vzdát toho, že jsem milovala, ale už ne..
Nebo ho prostě pořád miluju a musí to samo.. Jsem zmatená .. Myslím, že takové pocity se nedají vsugerovat , ten pocit bezpečí když mě obejme , ten mráz který mnou projede když mě políbí .. když mě pohladí ..
a ten pocit když vím, že byl venku s jinou .. kamarádi na sebe nežárlí ..
Nevím , každopádně od září to skončí , já budu na vysoké a on v doma .. neuvidíme se. A možná je to konečně dobře . Nebude mi už plést hlavu , a možná konečně zapomenu .. konečně přestanu cítit to co cítím jen když jsem s ním ..
Nikdy jsem něco takového necítila s nikým jiným ..
Mám strach , že už to cítím nikdy k nikomu nebudu .. co když ne ? .... Co když už nikdy nebudu milovat ? Mám z toho strach , bojím se, že když dovolím aby to skončilo , nikdy to už k nikomu nebudu cítit tak jako k němu .. ale musím si dovolit být štastná a dovolit aby to skončilo .. ale ten strach , že už nepoznám co to je někoho milovat , mi brání. proto užívám každé chvíle s ním ..Protože vím , že on bude navždy v mém srdci , a vím, že k nikomu nebudu cítit to co k němu .. nevím jestli dokážu jít dál , ale zkusím to .. ale bojím se, že se nedokážu zamilovat ..
Nic není navěky !
Proto , dovolme si být šťastni .. !
,, You have to take the good with the bad, smile when you're sad, love what you've got, and remember what you had . . . Always forgive but never forget, learn from your mistakes but never regret, people change, things go wrong, just remember, life goes on. "


UNIVERSE .

18. června 2011 v 12:40 | Blue Cat . |  Když píšu ...
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lmxfx4Casi1qa3tw4o1_500.jpg

Vesmír .. ten mě vždycky fascinoval. První jsem se s ním setkala v dětské encyklopedii, kromě lidského těla mě fascinoval nejvíc. :D představte si , jak jen je obrovský , jak je nekonečný .. ale nechápu slovo nekonečný.. jak může být vesmír nekonečný? Nejde přece být nekonečný . a když někde končí.. tak co je za ním? Hm? Na to chci znát odpověď.
S holkama na intru , když jsme nemohli usnout jsme probíraly různá témata, vesmír byl nejoblíbenější. strašně nás fascinuje.
Jsou miliardy soustav jako je mléčná dráha, miliardy dalších planet, miliardy hvězd, černé díry .. mimozemšťani.. Větříte? Já ano . Určitě nejsme v celém vesmíru sami , ani omylem. Miliardy další soustav, a určitě i další obydlené planety.
Je to fascinujícé, kolik visí ve vzduchu otázek spolejch s vesmírem, a je drsné že třeba NASA na ty otázky třeba zná odpovědi, a my , obyčejní lidé nic nevíme.

Viděla jsem dokument a kruzích v obilí, kde natáčeli pole celou noc a bliklo tam něco jako blesk a se svítáním se začal formulovat obrazec.. čidla pohybu nezaznamenaly žádný pohyb , a o díle člověka pochybuju, to by nikdo nestihl za noc .. byla to mimozemská bytost s cd v ruce která se obejvila v poli, na cd byl vzkaz v binárním kodě. Jasně spousta lidí zná binární kód.. ale tohle by za jednu noc nesvedl nikdo.
Ten kod byla nějaká majská proroctví o konci světa. Byl tam vzkaz, nebo jak vědci poslali do vesmíru zprávu o nas .. byla tam naše podoba, struktura dna , a v obilí se za několik let objevila odpoveď , byla tam jejich podoba, jejich struktura dna, která je o dost vyvinutější než ta naše, říkejte si co chcete, to nemůže udělat člověk, obrosvké obrazce, které ješte jsou na zemi šikmé , ale shora vypadají kulatě.. Prostě drsný dokument. Baví me se dívat na takové věci , fakt mě to fascinuje. Vesmír a vše s ním spojené.

A víte co mě štve? Že my jako obyčejní lidé vlastně nic nevíme, ale vědci, ti mají uplně jiné zprávy, a NASA ta toho ví víc než si umíme představit. To mě štve, chci taky vědět jak to dopravdy je. Ale to se zřejmě nikdy nedozvíme, vesmír je obalen příliš mnoho tajemnem. Takže nám nezbývá nic jiného, než koukat na fascinující dokumenty o vesmíru, a nebo jen tak pozorovat hvězdy , a představovat si že tam.. několik milionu světelných let od nás možná někdo žije, možná někdo jako my, možná někdo mnohem více vyvinutý než my, a někdo kdo o nás ví , ale my nevíme nic o nich.
Nebo víme? možná NASA VÍ.. jen my obyčejní lidé nevíme..

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lmyn16aj1c1qfttheo1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lmz1slVxyq1qhx4fbo1_500.jpg

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lmxq1fUuuD1qd3aqzo1_500.jpg

Always remember that you're unique , just like everyone else .

1. června 2011 v 21:52 Feelings ..
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lm1gmpLbLo1qebdsqo1_500.gif

Za každým : ,, Dělám si srandu " je trochu pravdy .
Za každým ,, Nevím " je vždy trochu znalosti .
Za každým ,, Je mi to jedno " jsou vždy nějaké emoce .
Za každým : ,, Je to v pořádku " je vždy trochu bolesti .
Za každým : ,, Jsem jen přítel " je vždy trochu víc .

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lm4ht5ouRO1qgg22ko1_500.jpg

,, Když Ti život dá ránu , oklepej se. Když Ti vyrazí dech , pořádně se nadechni a když Tě srazí na kolena , tak se zvedni , protože nikdo jiný to za Tebe neudělá ."
cč.