Květen 2011

Sad eyes wait for feet that don´t come .

27. května 2011 v 22:34 Feelings ..
Těžce se bránit , když to nejde , a vlastně když se ani nechcete ubránit. Ne, vy chcete podlehnout, ale nemůžete, protože máte hrdost. Když už konečně máte pocit, že je vše v pořádku . Úžasný den , zase si rozumíte jako dříve , tak se stanete tou hloupou husou , co zase všechno pokazí .. Ne vy ne, vy takové nejste , ale já , já jo.. hloupá , hloupá, hloupá .. oh bože jsem opravdu kráva , a to o sobě nikdy neříkám. Famózně jsem dokázala zase všechno zkazit a vypadat jako největší idiot na světě. Jo to já totiž umím ze všech věcí nejlíp .. vypadat jako idiot .

Co udělat když si o vás někdo na kom vám moc záleží myslí , že jste sobecká a sebestředná a jde vám jen o to jen dotyčného využít. Když vám nevěří , že to tak není , že jste to tak nemyslela, jen to tak vypadalo. znávám vypadalo to tak , ale proč já nikdy nemyslím? Na co mám sakra tu hlavu na tom krku , a mozek v ní, když ho neumím použít v té správné chvíli. Všechno jsem to zase pokazila, nevím jak říct, že to tak není , když ta osoba si zřejmě myslí, že ano.

Přitom mě zná , moc dobře, víc než kdokoli jiný. Ví jaká jsem , a že taková ne ,že bych mu to nikdy neudělala a ani nikomu jinému na kom mi záleží. Nemyslela jsem to tak. Ale musím uznat z pohledu té osoby to tak vypadá , vypadá to jako bych ho chtěla jen využít a odejít. a já opravdu odešla. co jsem si sakra myslela? Ne povím vám to, já jsem totiž nemyslela. Ale rozhodně jsem to nemyslela tak jak to tak vypadá. Sakra nejsem taková! Ale jak to obhájit? Jak to napravit?

Jasně nejsem hodná , dobře.. Spoustě lidem jsem udělala spoustu ne hezkých věcí, spoustě lidem jsem řekla spoutu hnusných věcí , ale nikdy nikomu z mých přátel ani rodiny, protože toho si já vážím. Nedám dopustit na svoje úžasné kamarády , protože jsou všichni nejlepší a lepší na světě nejsou.

Ted vypadám fakt hloupě, asi mi to patří. Sobecká mcha co myslí jen na sebe a to co přinese užitek mě. To, že jsem za ním přišla a on si myslí, že jen kvůli tomu a pak jsem odešla, to mě štve. nebylo to jen kvůli tomu. Chyba byla odejít , velká chyba, tím jsem ho jen utvrdila . Vůbec jsem to tak nechtěla , vůbec jsem to tak nemyslela, já taková přece nejsem , ale on to ví , tak proč si to pořád myslí..? Jak ho mám přesvědčit, že mi na něm záleží kvůli němu ,že ho mám strašně moc ráda proto jaký je .. spíš i přesto jaký je. a ne kvůli ničemu jinému.?

Jasně, že to odčiním , ještě nevím jak , ale musím, nemůžu o něj přijít, o to všechno o co jsem se tolik snažila a konečně to tady bylo. Všechno mohlo být zase podle mých představ, ale já .. mám na to talent všechno posrat. Nedivím se, sama sebe bych za tohle taky nakopala do zadku.
Ale já mu dokážu, že taková nejsem! Neodovlím aby si někdo jako on o mě myslel něco takového, navíc uplně neprávem, protože to tak není a já to tak nemyslela!

asi to nikdo nečtete, ale musím se vypsat z toho co cítím .. a pokud to čtete tak to asi neni moc smysluplné viďte? ale teď se mi všechno kazí .. prostě když se sere , tak všechno a pořádně!


Lo-siento_large

je to silne .

16. května 2011 v 22:38 | Massie Chanel. |  Feelings ..
Já ten song prostě miluju. <3

,, Cítím veci ktoré nepoznám, cítím veci ktoré idú proti nám
chcem Ti byt všetkým čo zmysel má , chcem byt zmyselná
tak pojd zober si ma . "

,, Ukáž mi nebo ja ti ukážem hviezdy,
ukáž mi slnko ja ti ukážem vesmír,
možno strhnem ťa z cesty, zabudla som milovať,
naučil si ma to znova, otváram sa ako kniha
s Tebou ďalšia kapitola "


,, Chcem Ti byt všetkým , čo zmysel má . "

,, Ked je to silné , ja pri těbe a ty pri mě , vieš, ved je to silné. "

(omlouvám se za nesmysluplné články , ale vůbec nemám čas , musím se pořád učit .. co nejdřív to napravím :))

You are what you think about all day long .

7. května 2011 v 17:06 | Massie Chanel. |  Feelings ..
,, Jsi to , o čem celý den přemýšlíš . "

Tumblr_lk693wamrw1qbl1i3o1_500_large

,, Úspěch je dostat to co chceš , štěstí je být spokojený s tím , co máš. "