Duben 2011

You changed my world with just one smile, you took my heart with just one kiss .

28. dubna 2011 v 23:27 | Massie Chanel. |  Feelings ..
Je 22:35 , sedím na balkóně se zapálenou cigaretou , dívám se na osvícenou Ostravu , teplý vánek mi cuchá vlasy . Je tu krásně , říkám si . Nesnáším ty chvíle kdy začnu přemýšlet . Moje myšlenky totiž zase padnou k němu , jako vždycky , podívám se na cigaretu , kterou držím v ruce. ,, Nesnášel to " , pomyslím si . " A co , už na tom nezáleží , " Nebo záleží ? Vždycky když mě přepadne tahle chvíle přemýšlení tak moje myšlenky zabrousí k němu .

A k těm vzpomínkám , k tomu jak jsem byla šťastná , když mě držel za ruku , jak mi říkal , že mám ty nejkrásnější oči , a že pro mě udělá všechno , k tomu jak jsem se zamilovala , a pak ho začala milovat , první kluk , kterého jsem kdy milovala . Pak taky k tomu jak moc mi ublížil a zlomil srdce , vždycky mi steče kapka po tváři , kterou ale rychle osuším , protože kvůli němu , nechci plakat , už nikdy . K tomu jak jsme si byli blízcí , jak jsme si dokázali psát do noci o všem , jak se mi svěřoval , a já jemu , jak jsme si věřili , i když mi zlomil srdce , tak přece jen jsem mu odpustila a po nejake dobe jsme se začali vídat zase , zase se ty city vrátili , všechno bylo zpátky , bylo mi s ním tak , jak nikdy s nikým . Jak řekl , vždycky to dobré zvítězí nad tím zlým, ať chceme nebo ne . Tak proč když jsou si dva tolik blízcí se dokážou tolik odcizit ? Jako bych ho nepoznávala , odcizujeme se , a já nechci . Nechci o něj přijít . Je mi to líto , že už to mezi náma takové není , někdy chci vrátit čas, aspoň na chvilku a být zase s ním , v té době kdy mě chtěl a já jeho .

Ale možná , možná je to tak dobře , možná to tak postě má být . Ale je to láska co tolik bolí ? Bolí vůbec láska ? Nebo to bolí to zklamání , smutek , samota , odcizení . Strach , že přijdeme o toho , koho milujeme ? Sedím stále na balkóně a začínám přemýšlet o lásce tak všeobecně , Je to zvláštní , jak může člověka změnit , jak ho může zaslepit , jak nevidíme to špatné , když milujeme upřímně a celým svým srdcem , tak se těžce zapomíná , nebo spíš se nikdy nezapomíná .
Jak říká jeden moudrá citát : " Koho milujeme , toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opustit , i kdyby nám sebevíc ublížil. " Možná to znamená , že ho pořád miluju , i když se tolim snažím to popírat a potlačovat . Nechápu , že i po takové době ho pořád miluju , a že i přes to všechno , možná , možná si to namlouvám , a možná to opravdu cítím , a možná to potlačuju , a možná jsem uplně zmatená , ale vím , že ho potřebuju , potřebuju ho jako kamaráda , abych věděla , že tady je , že mě má rád , že jsem o něj nepřišla .

Je mi zima už , asi pujdu spát , dost filozofování , dost přemýšlení , dost přemýšlení jaké by to bylo kdyby .. protože žádné kdyby není . Smiřme se s tím , jak to je , to je realita . Pořád můžeme utétct do snů . Zrovna jdu utíkat .


Tumblr_li5z4atx0a1qgd3o2o1_500_large

" Mužové vždy chtějí býti první láskou ženy . Jest to u nich jistá neobratnost . Ženy tu mají lepší instinkt - ony chtějí býti poslední vášní mužovou ."

Tumblr_lja7xpnhe31qifbjwo1_500_large


Nothing .

23. dubna 2011 v 17:01 | Massie Chanel. |  Když píšu ...
Nic , nic mě nedokáže tolik vytočit , když na otázku co Ti je ? dostanu odpověď " nic! " Tak něco asi jo , podle chování , ale když nic tak nic , pak jsem špatná já , že si nevšímám , že Ti něco je , promiň lásko , ale říkal jsi nic !
Celkem často říkám nic i já sama. Přijedu domů , co ve škole ? Niiiic . Co chceš k jídlu ? Niiiic . Co děláš ? Niic . nebo když jsme sprostá často odvětím hovno , místo nic , ale to jsem sprostá :D
Nic - co dál znamená nic ?
Hmm , úlevu?? Ano. Třeba když mám strach , že jsem nemocná , doktorka řekne : "Nic to není , budete v pořádku"
Nebo " Nic to neznamená " když někdo podezření na svého partnera , to Nic , člověka uklidní . "Nic se nestalo" "Nic mi není!" " nic se neděje - buď klidná" ..
Věta typu : "Nic pro mě neznamenáš!" - tak ta zabolí , tam už není uklidnující ani drzé nic , ale nic, které vás od milovaného člověka srazí na kolena , a nezmůžete se na jediné slovo .
Vlastně nic má mnoho podob , a vyjadřujeme se slovem nic často , ale může být drzé nic (nebo hovno :D) , ignorantské nic , ulevující nic , a taky nic, které zpusobí bolest .
No a myslím , že jsem taky tak trochu blázen , když slovu Nic dávám vlastnosti :D Jsme beznadějná prostě, a Nic mi nepomůže . :D
Nic je vlastně nic , a zároveň něco , čím se často vyjadřujeme . tak schválně kolikrát za den řeknete slovo " NIC "
a když řeknu , že nic není lepší něž čokoládový muffin , tak fakt nic není lepší! prostě nic .
Ale nic je někdy něco. Třeba " na co myslíš? " "Na nic." Zkoušeli jste někdy na nic nemyslet ? nejde to , pořád na něco myslíme , pořád pořád , a nikdy nemůžeme říct , nemyslím na nic , protože na něco myslím . Nic je něco , a nic.

Tumblr_lemsumqdje1qbcm8po1_500_large

Tumblr_ljzz87qxnv1qhpdl3o1_500_large

Tumblr_lk3urkmq6h1qi8mzxo1_500_large

Někteří , navždy změní náš život , a my .. my už nikdy nebudeme stejní .

16. dubna 2011 v 12:49 | Massie Chanel. |  Feelings ..
"Láska je opravdu divná ." On není nijak zajímavý , není krásný ,má spoustu nedokonalostí , které ale shledávám úžasnými , jeho shledávám úžasným . Pro mě je jiný , a jeho nedokonalosti jsou jeho přednosti , a právě proto se mi libí .. nebo přesto ? Hm .. ne, spíš proto . Je jiný než ostatní , nebo to ho tak vidím jenom já ? Možná mě zaslepily ty city , které k němu stále chovám . Stále jsou silné , a já nevím , jak udělat aby to přestalo .
Nejde to . Nejde . Protože nikdy , nikdo nebude jako on . Vím , říkáte si , jasně to ji přejde ... ale ne . On v sobě něco má , něco co nemá nikdo jiný , něco co mě neskutečně přitahuje , něco čím mi neskutečně imponuje , něco co na něm miluju , a nikdy nepřestanu. Ať už jen jako na svém kamarádovi , protože to je to co teď jsme ., " just friends " A víte co ?
Já jsem šťastná , než ho ztratit uplně , jsme přátelé , dobře nejen obyčejní přátelé , protože když jsme spolu , něco tam je , co nás přitahuje , a nejde to dělat jakože nic . Vídáme se často , často si povídáme hodiny o všem možném , procházíme se , smějeme se , koukáme na filmy , hrajeme hry . je mi fajn . Jeho jsem opravdu moc milovala , a miluju snad ještě ? To nevím ,
Vím , že stačí aby se začal chovat jinak než ke kamarádce , stačí aby řekl pár slov , ale mě chytil za ruku , aby dělal to co dřív , když jsme byli spolu , a všechno se to vrátí , všechny ty city by byli zpět. Ale chci to ? na jednu stranu možná . Už necítím to co dřív , ale pořád tam něco je , možná jsem ho vyhnala z hlavy , ale rozhodně ne ze svého srdce .. On tam totiž vždycky byl , je , a bude navždy . A stačí málo , a všechno se to vrátí zpět .
Zase se pohybuju na tenkém ledu . Ale nedokáž bez něj být , ten kluk mi toho moc dal , a na něj nedám dopustit , moc mi na něm záleží . Ale stačí málo , a zase to všechno bude zpátky , já to vím . Ale nedopustím to , vím že jsme přátelé a už to tak zůstane , tenký led se nepropadne . už ne , už se ty city zpátky nevrátí , i když stačí málo . Kamarádství je pro mě víc , než ho ztratit uplně .
Snad jimi zůstaneme , nejmíň napořád .
I když se pohádáme , vždycky přijde on , vždycky . Záleží mu na mě. A mě na něm . <3
Tumblr_lidau2lcbz1qi5fr8o1_500_large

" But now it's over, it's over, why is it over ?
We had the chance to make it
Now it's over , it's over, it can't be over
I wish that I could take it back
But it's over . "


" You're breaking my heart, you're breaking my heart
Don't tell me that we will never be together
We could be, over and over
We could be, forever . "

Tumblr_lgno4tlt2b1qbids1o1_500_large
Tumblr_li6ty7bm9h1qambhho1_500_large


" Směj se , kdy můžeš . Omlouvej se , když bys měl a nech plavat věci , které nemůžeš změnit . Miluj hluboce a odpouštěj rychle . A nebuď smutný , protože život je moc krátký na to být nešťastný . Lidé se mění a věci se kazí , ale vždycky si pamatuj - život jde dál !"


Mother please save me , grab my hand , i cant , i cant ..

7. dubna 2011 v 21:52 | Massie Chanel. |  Feelings ..
Yellow Butterfly .
Tumblr_lgm64nmq1r1qf7snto1_400_large

Měla jen pět let , obyčejný nevrlý den . Nemohla odejít od těch břehů řek , a já .
Já jsem se ohlédla spočítat všechny narcisová semínka,
zavřela jsem oči a slyšela vodu probouzet se .

A já , pořád slyším ten výkřik, stále visí ve vzduchu . Mami prosím zachraň mě .
Chyť mě za ruku , já nemohu , já nemohu .
Stále vidím tu tvář potápět se pod vlnami. Zlatko prosím ,
dýchej pro mě , dej mi čas , já jsem tady .

Kam jsi šla? Kam jsi šla? Kam jsi šla?

2491093827_2_large

easy come , easy go .

6. dubna 2011 v 13:06 | Massie Chanel. |  Feelings ..
" Těšit je víc, než být utěšován . Dávat je víc , než brát . Milovat je víc , než být milován. "

Tumblr_lj54883u2v1qh17cqo1_500_large

V hlavě Tě už nemám, protože můj rozum je silnější, můj rozum to potlačil , ale v srdci tam jsi vždycky byl, pořád jsi a vždycky budeš . stačí to jen oživit , a vrátí se to . vím to . ale neudělám to , nechci aby se to vrátilo , trvalo mi moc dlouho , než jsem se s tím vypořádala . a už to nedopustím abych do toho znovu spadla . už ne. Ale nikdy tě nechci ztratit jako kamaráda , nikdy . známenáš pro mě moc, tak moc jak nikdy nikdo neznamenal . Děkuju Ti za vše , všechno to s tebou mi hrozně moc dalo, ty jsi mi toho hrozně moc dal , nikdy nezapomenu .. na tebe ne. Tak jak to ted mezi náma je , doufám, že nám to přátelství vydrží , a už zůstane . nejmíň napořád .

5180584487_9083f59c3b_z_large

" Kouzlo první lásky je v tom,že nevěříme,že jednou skončí."

Tumblr_lf0ceqoq6e1qcwmnxo1_500_large

accessories - RINGS .

2. dubna 2011 v 15:59 | Massie Chanel.
Poslední dobou jsem si zamilovala prstýnky . moc moc.
na weheartit jsem našla úžasné . tak inspirujte se dámy. :)
Nosíte rády prstýnky . ? a kde je nakupujete.?
uvítám vaše tipy. :)
Tumblr_lhdq4kicmo1qgepkoo1_500_large
5556568801_0a0554969d_z_large
celý článek .