Březen 2011

Žebříček nejlepších filmů.

31. března 2011 v 15:49 | Massie Chanel. |  Others ,
VŠECHNY NEJLEPŠÍ FILMY JAKÉ JSEM KDY VIDĚLA.
Filmy, u kterých jsem neodvrátila zrak ani na sekundu,
filmy, které mě vtáhly do děje a nepustily ven,
filmy, které si zamilujete,
filmy - dramata, válečné, romantické i komedie, z každého žánru je nějaký takový.
podle mě jsou to tyhle, některé mi vzaly dech, některé mi zapříčinily výbuchy smíchu každou minutu, některé mi spustily řeku slz a prostě podle mě nejlepší z nejlepších.
1. Black Swan
Tumblr_li0utijw0r1qf335ao1_400_large

2. Chlapec v pruhovaném pyžamu
-druhá světová válka. koncentrační tábor a dva malí chlapci, jeden - syn důstojníka a druhý - malý žid z koncetračního tábora. tenhle film doporučuju , úžasný, nejúžasnější, ale drsný konec, skoro až děsivý konec.
http://filmyx.cz/wallpapers/chlapec_v_pruhovanem_pyzamu_wallpaper_1.jpg

. goodbye.

29. března 2011 v 10:30 | Massie Chanel. |  Every day is another story .
goodbye ..

" Neplač, že to skončilo, buď rád, že se to vůbec stalo."
Je to dobře. Něco končí , něco nového zas začne. a Kdoví, třeba to bude stejně tak dobré, ne-li lepší i když se to teď nezdá ..
Věci jsou špatně, ale život jde dál. My musíme jít dál . Není čas ztrácet čas a je nejvyšší čas nechat minulost za sebou a přestat se jí zabývat..

The La's There she goes

26. března 2011 v 14:39 | Massie Chanel. |  Music is my life ,
http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/03/Eiffel-Tower.jpg
Já vím, stará , ale prostě zbožňuju ji.
The La's There she goes .

Trest smrti ano, ALE ..

25. března 2011 v 13:38 | Massie Chanel. |  Když píšu ...
Trest smrti, ano. Já jsem pro, ale jen ve výjimečných případech. A hlavně když je vina jasná, a jsou známé důkazy. Viděli jste film zelená míle.? určitě doporučuju shlédnout, jde zde právě o nedostatek důkazů a pošlou na trest smrti nevinného. Tak takhle ne. Rozhodně když někdo provede něco jako týrání, vražda, mučení a podobné zvěrstva a dají mu pár let, tak to je podle mě slabota, neříkám, že by měli každého poslat na trest smrti to vůbec. Ale do vězení a na do životí bez možnosti odvolání . I když má někdo doživotí za 20 let může ven na odvolání. Copak je to nějaká spravedlnost? Když už dají trest na doživotí, tak bych to dala opravdu na doživotí bez možnosti odvolání. Možná je to pro toho člověka mnohem větší trest než trest smrti. Samozřejmě mnoho by zasloužilo trest smrti, třeba ten co to provedl Aničce Janatkové, tomu bych o dala hned, dostane doživotí a po několika letech ho stejně pustí, třeba za dobré chování, odvolá se a tak dále... Tohle není fér. Nebo Josef Fritzl, to je podle mě zrůda, za to co provedl, ten by zasluhoval trest smrti. V některých zemích jsou , nebo spíše byli tresty smrti přehnané, třeba za to že žena otěhotněla a byla svobodná tak ji ukamenovali, to je dost přehnané. Trest smrti pouze ve výjimečných případech a s dostatkem důkazů, že ten , který ho dostane je opravdu vinen. Jinak bych dala doživotí, ale opravdu si odpykat trest až do konce života, bez možnosti se dostat ven dříve, nebo se odvolat. Někteří to zasluhují. Samozřejmě trest smrti by neměl nést známky diskriminace.
jaký je váš názor na trest smrti?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0e/Electric_chair.jpg

Tak jak člověk ve svém srdci smýšlí, takový je.

22. března 2011 v 20:27 | Massie Chanel. |  Feelings ..

Im just more ...

" Tak, jak člověk ve svém srdci smýšlí , takový je .. "

Tumblr_lif18o9qu81qh17cqo1_r1_500_large

" Je zbytečné se ptát, zda má život smysl. Má takový smyl jaký mu dáme. "

08216982564ac7_large
více v celém článku .

Black Swan."Perfect"

19. března 2011 v 12:19 | Massie Chanel. |  Feelings ..
Tumblr_le3b8fomyo1qcjclio1_500_large
Ohromení .. pořád zírám do prázdna s otevřenou pusou a vzpomínkou na film.. Černá labuť - Black Swan .. jeden z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděla. Celý film mě doslova pohltil, zírala jsem a nemohla se od něj odtrhnout, vtáhlo mě to do děje. a poslední část filmu .. to jsem asi 45 minut zírala napjatá s otevřenou pusou a hltala děj. Kdo neviděl, o hodně přichází a určitě doporučuju shlédnout. Úžasný film, umělecké dílo .. Natalia Portman je úžasná , a nebojte se že vás bude nudit balet .. nebude .. neni ho tam tolik, a jelikož já mám balet ráda už od mala a na Labutím jezeru jsem byla s našima, přišlo mi to úchvatné .. a věřím , že se zalíbí i vám. Je vidět, že dokonalost se stane někdy děsivá.. Místy opravdu drsné drama , kdy jsem nevěděla co je pravda a co ne. Občas jsem měla husí kůži .. "perfect" Doporučuju film shlédnout, stojí to za to.
Pokud jste viděli, jaký je váš názor?
celý článek.

Mario Vazquez - Gallery <3

17. března 2011 v 20:39 | Massie Chanel.
Mario Vazquez - Gallery
.úžasná , pořád dokola.
..
Myslíte, že existuje láska na první pohled ... ?
ráda bych znala vaše názory .. :)

Iba ty máš čo chcem.

14. března 2011 v 21:21 | Massie Chanel. |  Feelings ..
..tak přemýšlím u toho.. ted když nemám v hlavě žádnou starost a nemám nic na práci .. zjištuju že mi chybíš .. a to ne málo. Přestane to někdy? Chci odpověď! hned.. nechci abys mi chodil do snů a tím se mi připomínal .. dneska nechoď .. nechoď už nikdy .. chci udělat tlustou čáru .. konec .. je to konec a smiřuju se s tím.. Když tě ale vidím .. vrací se to .. všechno .. zase ten pocit když tě vidím .. vzpomenu si na všechno, i když to pto tebe tolik neznamelo, ale pro mě to znamenalo všechno .. a to nejde jen tak zahodit.. ale už to nedovolím aby se to vrátilo .. jsem silná holka, zvládnu to, zatnu zuby a pujdu dál .. musím .. je to jediná možnost jak se přes to dostat. to mi nikdo neřekl, že je to tak těžké .. když někoho milujete ..a on o vás nestojí .. proč je tak těžké jít dál? smířit se.. zapomenout? zavřít kapitolu a začít znova? proč to nejde? pořád tě mám v hlavě .. běž už pryč ..! Je to pořád dokola, už nechci .. už ne .. to cos řekl byla poslední kapka. asi jsi zapomněl, že i já mám city ..? že mě to bolelo? tohle už nepřekousnu, nepřejdu .. nikdy .. už to prasklo , už toho bylo hodně .. nestojím o někoho jak jsi ty! tak proč nejde tě vyhnat z hlavy? proč sakra?

Proč mu vždycky uvěřím. ty řeči jak mu na mě zálěží, jak moc mě má rád .. lásko .. vydrží mu to .. ano.. jak dlouho ale? už nejsme děti abysme měnili názor ze dne na den.. jsme dospělí , tak bysme se tak měli chovat .. Tak by ses nechoval ani k nekomu na kom ti nezáleží .. natož tak k někomu koho máš rád.. Ale nee .. ja jsem naivní a vždycky věřím .. věřila jsem že to bude zas mezi náma dobré .. že budeme aspon normální přátelé .. ale ty o to asi nestojíš .. podle tvého chování. Je fakt, že až po čase zjistíme za co jsme komu stáli ...... a až pak nám spadnou naše růžové brýle .. a dopadneme tvrdě do reality .. a vidíme za co komu stojíme .. jsme zklámani. Spletla jsem se v tobě .. myslela jsem , že jsi jiný.. ale už taková nebudu hodná a důvěřivá, oddaná, když se zamiluju existuje pro mě jen jeden .. pro něj dýchám .. pro něj bych udělala všechno. ale tomu je konec! .. budu mrcha a myslete si co chcete .. být hodná se nevyplácí .. a ted si jdu najít frajírka na truc :D
Iba ty máš čo chcem .......

Nails Design. Inspiration 0.1

12. března 2011 v 15:49 | Massie Chanel.
Heey. *
chci se s vámi podělit o pár skvělých tipů .. na dokonalé nehty.
Zde jsou moje nové laky od Avonu. * které mi ladí k parfémům (čistě náhoda) :D
první je uplně jemně růžový, svtělý, a druhý tmavě fialový až do černa ale leskne se tmavě fialově. je úžasný.
asi takhle vypadá ten můj tmavý lak .. hrozně se mi líbí.
Tumblr_lgps08wwot1qbfuzro1_500_large

v celém článku.

Vegetariáni??

10. března 2011 v 15:35 | Massie Chanel. |  Když píšu ...
Vegetariánství? Já osobně tenhle životní styl, nebo jak to nazvat, nechápu. Vždyt maso byl zdroj obživy odjakživa .. i "kameni" :D .. pravěcí lidé lovili mamuty - maso aby přežili.. určitě se necpali trávou a kořínky.. Já bych bez masa nevydržela jediný den, jsem vyloženě masový typ. :D a být vegetarián asi bych umřela hlady. Jedna moje kamarádka je vegetariánka. Nikdy do pusy nestrčila nic co bylo kdysi živé. Nejhorší když sedíme u McDonalda tak na nás háže opovržlivé pohledy jak to vůbec můžem jíst..ještě nám povídá o jatkách, ale vždycky ji usadíme když nám to chut nepokazí ale ona je znechucena za nás.. :D ježiši tak žiju jen jednou.. proč se mám jako omezovat? Budu jíst co chci. a vy když nechcete tak nejezte. Hodně se omezuje, uplně ve všem, nejí ani ryby nic. Jo a poučila nás, že do kofoly se melou hovězí kosti, tak že si dělala očistu asi měsíc když to zjistila.. :D to je bláznovství už tohle .. kofolu mám ráda.. a jsou tam pomleté kosti? hmmm tak ať, mě chutná :D Vždyt je to zdravé. Jíst maso je důležité. Jasné zdravý životní styl?? Bez masa?? to je podle mě blbost. Maso má spoustu živin, které lidem , kteří ho nejí chybí. Myslí si bůhví jak nežijí zdravě, ale opak je pravdou. jasně že ten kdo žije na bůčku a na klobáskách denně tak to není dobré, ale uplně bez masa?? Uplná blbost. Sýr maso nenahradí .. nepovím, že odsuzujeme japonce v konzumaci koček a psů , je to odporné a je mi na zvacení jen na to pomyslím. ale prase? kráva? králík? slepice? Tyhle zvířata jsou na to určena.. prostě je jíme, jsou k naší obživě. vy si klidně jezte kus kus, nebo kořínky když vám to tak chutná, já si dám vepřový řízek. :D Vy pohrdáte, ale co by za to děti v Africe dali ..
Tumblr_ler9dgddvp1qet5w5o1_500_large

forever and ever.

8. března 2011 v 17:39 | Massie Chanel. |  Every day is another story .
hey.
tak mám se tak všelijak .. v něčem good, v něčem hrozně.. na jednu stranu jsem ráda, že mám možnost zapomenout a jít dál, být štastná s jiným. ale na druhou stranu mi chybí, chci být jen s ním a chci aby se mnou aspon komunikoval. ale k čemu by to bylo? on mě nechce .. řekl to jasně, a já se můžu třeba posrat ale nezměním to. kdyby pokračoval náš "vztah" dále tak bych se z toho nevyhrabala nikdy, odmítala bych všechny okolo a stále doufala, že bude můj. naděje .. joo ta umírá poslední. ale u mě tím vším co se stalo už umřela.. a je to dobře? myslím, že ano. nemá cenu se trápit něčím co nikdy nebude.. někým kdo o mě nestojí. (jak se říká ten kdo o tebe nestojí, tak ten si tě nezaslouží.) mám taky právo být štastná s někým kdo o mě stojí a moje city mi opětuje zpět.. doufám, že brzy někoho takového potkám, a na něj zapomenu. jako nikdy na něj nezapomenu.. a doufám, že budem přátelé. ale zapomenu na něj jako na kluka, a budu na něj myslet jen jako na obyčejného kamaráda, kterého vždycky budu mít hodně ráda, ať se stane cokoliv, vždycky pro mě bude moc znamenat.
http://4.bp.blogspot.com/_di_dEJd0Fok/TL8Uk_mrEnI/AAAAAAAAA1U/T8s9EO5D8qQ/s1600/kim-anderson-forget-me-not.jpg
nejvíc z ní nemůžu .. je rozkošná, a uplně úžasnááá
navíc mě uplně mrazí , když ta holčička zpívá ten refrén .. dokonalost prostě. ach .

Dominika Myslivcová v show Jana Krause.

6. března 2011 v 20:29 | Massie Chanel. |  Others ,
.No neřekla bych, že je tak blbá jak o ní lidi říkají, ale ani není tak chytrá jak sama o sobě tvrdí ona. Posuďte sami.. Jako Kraus jí chvílema dával dobré kapky . :D nemohla jsem, prej: vy už to máte za sebou :D :D :D Jako musím ale říct, že jí to strašně slušelo :) ale jako sebevědomíčko jí opravdu nechybí .. má ho na rozdávání.
Jaký je váš názor na Dominiku Myslivcovou?
Navštěvujete její blog a proč?
Co na ni říkáte v show Jana Krause? :D

Why? Why? Why?.....

3. března 2011 v 18:09 | Massie Chanel. |  Every day is another story .
proč já? proč mám takové "štěstí"? proč se ke mě tak chová? proč se mnou tak zametá? a proč já si to nechám? proč jsem pořád tak naivní? proč mu věřím? proč věřím že mu vydrží jeho úžasné chování, když na druhý den už se ke mě chová jak ....? proč se nepoučím už? proč ho nenechám plavat? proč na něj musím pořád myslet? proč mu odpouštím všechny ty odporné věci co mi kdy řekl? proč se o něco snažím pořád? proč s ním chci být aspon kamarádka? .. jo protože o nechci ztratit aspon jako kamaráda .. na to abych ho nechala plavat mi na něm moc záleží .. ano i přes to všechno. proč, když se ke mě chová zas jak dřív tak zapomenu na ty veci co mi předtím řekl? proč se ke mě nemuže chovat normálně? a proč nemůžeme být aspoň přátelé? proč se ke mě jeden den chová úžasně a druhý den se chová tak jak by se nechoval ani k někomu na kom mu nezáleží? proč nemůžeme být aspon normální kamarádi a chovat se tak k sobě?proč ho nemůžu vyhnat z hlavy a zapomenout??
.... a do prdele proč ho pořád miluju????
.. když on o mě nestojí, a já to vím. tak proč nezapomenu a nejdu dál???

Musis is my life. my playlist.

2. března 2011 v 11:52 | Massie Chanel.
.. Táákže rozhodla jsem se sem hodit pár písniček, které mám opravdu nejradši .. nevím jestli jich bude pár.. ale snažila jsem se to omezit, i když jich je mnoho :D ..Ráda bych slyšela váš názor, a jakou máte rádi hudbu vy.?
-neni to seřazeno podle oblíbenosti, ale proste jen tak.
začínáme:
1. Alex Band - Only One
..co si budem povídat, srdcovka, úžasná..chytla mě od prvního tónu .. momentálně jede nonstop. :)
Ostatí v celém článku .. klik. :)