Únor 2011

Only one.

27. února 2011 v 19:42 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .

ty, klidně mě dál ignoruj, vždyt mě je fajn kdyby tě to zajímalo! .. nechápu to, jsem teď zmatená. Vím jen jedno .. když usínám, večer co večer, myslím na tebe. Není hodina kdy bych si na tebe nevzpomněla, a neni sekunda kdy bys mi nechyběl.. Klidně si to přečti! .. Myslela jsem, že už to bude mezi náma v pohodě , jako dřív, ale asi jsem se spletla .. Ach ta moje naivita.. Kdybych věděla, co udělat aby to bylo zase v pohodě tak to udělám, udělám všechno. ale ted s tim asi já nic neudělám, když me chceš ignorovat tak prosím .. si posluž ..


Držel mě za ruku, a já si představovala že mě držíš ty..

25. února 2011 v 10:59 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
.Love.
Dívala jsem se mu do očí,ale představovala jsem si ty tvoje...
Pohladil mě po vlasech,a já si představovala,že mě hladíš ty...
Políbil mě,a já si představovala,že se líbám s tebou...
Držel mě za ruku,a já si představovala,že mě držíš ty...
V tu chvíli jsi šel kolem....
Chtěla jsem tu ruku vysmeknout a chytit tě...Pak jsem mu ji ale jen pevně stiskla a uvědomila si,že pokud mám být opět šťastná,musím o tebe přestat zbytečně bojovat a konečně zapomenout.
S každým polibkem, a každým obejmutím mě necháš zamilovat se.
Tumblr_lh420l6tox1qfjv55o1_500_large
v celém článku .. :

S E X.

23. února 2011 v 16:28 | .Nicky Bell. |  Když píšu ...
"Sex bez lásky je celkem nesmyslný zážitek, ale mezi všemi nesmyslnými zážitky si stojí hodně vysoko."
Sex .. začnu prvním sexem.. ted mi je 18, a bylo to tak před rokem a půl .., mohla jsem předtím tolikrát, že to nespočítám na prstech jedné ruky, ale nechtěla jsem se vyspat jen tak s někým. Chtěla jsem k němu cítit víc než přátelství, chtěla být zamilovaná. i když jsem zamilovaná byla, tak jsem třeba necítila, že je to ON , ten se kterým to chci. chtěla jsem , aby mi srdce ano, to je on, ten pravý.. ale pak jsem ho potkala, zamilovala se, cítila jsem , že on je ten pravý, že chci aby byl on ten první,věřila jsem mu, nechtěla jsem aby to byl jen tak někdo, kdo se na mě potom vykašle nebo nějaký hajzlík kterému pak nebudu stát za pul slova jako to meli nekteré moje kamarádky. Počkat se mi vyplatilo, bylo to krásné a at už to bylo kdekoliv, bylo to s ním . s tím pravým, do kterého jsem byla zamilovaná a cítila jsem že je to on.. první sex je nepopatelný zážitek a u každé holky je jiný.. podle mě by holky neměly zahazovat svoje poprvé jen tak s někým. je to zážitek a vzpomínáte na to celý život.. a toho prvního , na toho nikdy nezapomenete ..
Sex, je uplně přirozená věc, a neznám člověka komu se nelíbí . :D proto, je správné aby se o něm mluvilo, sex by nemělo být jako téma tabu.
K sexu 13tiletých holčiček - podle mě je to ta největší hloupost . holka v tomhle věku neni připravená, jak fyzicky, tak psychicky.. ony si a topřijdou časem a potom zalitují..
sex bez lásky? z mé strany jsem to nezkusila, i když ten dotyčný nebyl můj přítel a nechodila jsem s ním, něco jsem k němu cítila. a jen tak s někým na doskotéce to jsem nikdy nezkusila a ani mě to neláká .. a názor na lepší kamarádství? ano měla jsem takového "kamaráda" a proč ne :D ale cítila jsem k němu více než přátelství .. pořád cítím vlastně. .. jde o ten pocit při sexu.. sex je něco jako droga, zkusíte jednou a už nikdy nechcete přestat , vyhledáváte to, protože se vám to líbí, ten pocit spojení těl, orgasmu .. to nejde popsat.. :)
rozepsala bych se dál, ale nechci být perverzní :D
jaké bylo vaše "poprvé" pokud bylo. ?
Tumblr_lanc65aiut1qcotzfo1_500_large
Tumblr_lgy08ihq5k1qcglh0o1_500_large

Rasismus u nás. Romové.

18. února 2011 v 13:20 | .Nicky Bell. |  Když píšu ...
. Rasismus.? ano je, rasismus byl, je a bude. a nic s tím neuděláme. Lidi se chovají podle předudků k jiným rasám. Romové - máme k nim spoustu předsudků. Předsudky jsou tak zažité, že věříme že všichni jsou takoví, hážeme všechny do jednoho pytle, a přitom ne všichni jsou takoví. Spočívá to v jiné mentalitě oproti té naší. Jiná výchova dětí, negramotnost, nevzdělanost a asi taky nechut pracovat. jsou jiní, ale ne všichni stejní, jsou tady i tací, kteří se chtějí začlenit, chtějí studovat, umí se chovat, a chtějí žít jinak. těch je ale bohužel jen hrstka. ale stejně je hážeme do jednoho pytle a říkáme se. : Rom jako Rom. pravda na druhé straně jsou tu ti druzí.. Vídame je na nádraží, jen tak se povalující, s alkoholem v ruce, nepracující, jejich nevychované děti běhají všude, nadavají a jsou špinavé, drzé, matky s cigaretou v ruce v druhé ruce malé dítě, špinavé. a těchto je mnohem víc, než těch, které jsem popsala předtím, když si děláme názor na ně, vycházíme ze zkušeností, z jejich chování . tak at se nedíví.  nechtějí pacovat, a přitom si pořád stěžují. jaká diskriminace?? můžou si za to sami. ano neříkám že  nejsou diskriminováni, ano jsou. ale v něčem diskriminují oni nás. stát jim vychází vstříc a pořád se jim neco nelíbí, jsou věčne nespokojeni a shazují to na diskriminaci. stát dá Romům sídliště a oni co udělají?? no zničí ho, stane se z toho "cikánské doupě" plne bordelu, špíny .. ničeho si neváží, tak proč by jim stát mel pořád neco ulehčovat? bud se přizpůsobí našim mravům nebo at si nestěžují. a to nemluvím o vysoké romské kriminalitě, násilnosti a krádežích. Svým chováním si jen zhoršují postavení u nás, a nás to vede k dalším předsudkům o romech, každý o nich máme svůj "obrázek".
a když bílý napadne roma je to diskriminace a hned se romové ohánějí právy a jak jsou chudáčci diskriminováni, ale pokud rom napadne bílého to je jako v pořádku? nikdo to nerozmazává ani se neohání právy a nikdo nemluví o diskriminaci, přestože druhých případů je mnohem více.. Tak kdo je tu diskriminován?????????
http://www.gamepark.cz/pictures/00/07/79/77959.JPG

Just a dream.

14. února 2011 v 23:02 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
..just a dream..

asi ti je to uplně jedno. ale mě ne.
ale už by mělo. nechápu proč mě pořád  strašíš v té hlavě. už vypadni! a neloz mi do snů!! Nechci tě tam. protože ráno zjistím že to byl jen sen.. just a dream.
Jak Tě jen mám vyhnat z té hlavy. pořád tam jsi. už nechci. nechci se trápit.
***
posraný Valentýn dneska. pro me normální den.  jelikož muj milostny život asi malo v troskach. :D ale všude jsem dostávala trapné zamilované letáky. trošku dojeb. neva no. si cvrkněte všichni z Valentýna . :D slavili jste.?

.Miley Cyrus fashion princess. inspiration.

12. února 2011 v 10:39 | .Nicky Bell.
Hey.
Takže jsem se rozhodla do rubriky celebrity style zařadit Miley Cyrus.
Dřív jsem ji nějak nemusela. ale ted jak dospěla, tak má skvělý styl oblékání, úžasné vlasy a i hudba je skvělá.. i když starší songy se mi líbí taky.  :)*
Jak se vám líbí Miley?? Máte ji rádi nebo naopak ji nemusíte? Líbí se vám její styl, či nikoli?
Mě ano a moc. proto se dnes ispirujeme stylem Miley Cyrus. *
Fascinuje mě její nynější barva vlasů . vypadá to perfektně.  prostě jdu do toho taky. <3
Tumblr_lfx34kl5d01qg1xc7o1_500_large
celý článek.

.Why.????????????????,

10. února 2011 v 0:51 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
..Why??????????????????????
nemám slov.
It's not enough to say I'm sorry
Maybe I'm to blame
Or maybe were the same
But either way I can't breathe
Either way I can't breathe.

Nestačí říct, že je mi to líto
Možná jsem viník
Nebo možná jsem stejní
Ale ani tak nemůžu dýchat
Ani tak nemůžu dýchat.
***
Promin, ty víš.. přehnala jsem to. ale tvoje chování. nikdo, nikdy se ke mě tak nechoval. Zabolelo mě to. celý večer měl být uplně jinak. Sakra co je špatně.?  proč to všechno? proč? proč ses tak choval? a proč já?? ber nekdy ohled na moje city.. já je totiž mám taky pokud ti to nedošlo. a ty víš jak je to co k tobě cítím silné, neni to neco co hodím za hlavu. prostě doted to nechápu.. jen vím, že se to pokazilo. jak tvojí vinou, tak mojí...
ty slzy. to nejde zastavit.

Im not perfect, my dear.

5. února 2011 v 11:39 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
a víš co, se třeba poser lásko.! Promin, že nejsem dokonalá. ani nebudu. nikdy. nikdo není. Jen ty si myslíš, že ty jsi. ale ne nejsi!!!! Strašně mě vytáčí jak jsi o sobě myslíš jak jsi úžasný, dokonalý, nejlepší a nenahraditelný..a jak nikdo nikdy nemůže být lepší než ty, protože ty jsi přece nejlepší. ano a jak mě máš omotanou kolem prstu.. měl jsi. ano. ale už ne. ano pořád Tě miluju.. a to se hned tak nezmění. ale ty ses změnil. chci zpátky toho starého kluka, jakým jsi býval.....

Nic jdu se uklidnit k TVD 2x13 :P konečněěěě :) uvařim kafe, protože po včerejším večer.. neříííkám nic. :D dobré to bylo . pak oběd a asi miliarda věcí na žehlení. uf. :-/
Tumblr_lg3vb2tkbh1qb6hcko1_400_large


Vy nejste děcka. vy ste vydrbánci .

4. února 2011 v 14:39 | .Nicky Bell. |  Others ,
Kurva aleluja :D :D :D Piče vydrbané kokotské smardlavé :D
vy ste vydrbánci :D
Jako málo umírám u toho.

Žena co pochopila muže umřela smíchy.

3. února 2011 v 12:18 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
Hey. :)
jak se máte.? tak já nic moc zas. Něco na mě leze. V Ově jezdíme zadara kvůli smogu. pak jeste včera jsem se nasrala totálně. já proste ty chlapy snad nikdy nepochopím. jak byl ten vtip že : "První žena, která pochopila muže umřela smíchy" :D to myslim sedlo. :D Jak dokážou z minuty na minutu změnit náladu. jak ví přesně co říct, aby se trefili přímo tam, kde to nejvíc bolí,. jo když si do vás rýpnou něčím nevhodným a něčím co vás fakt zamrzí tak za to stejně můžete vy. :D to je uplně jasné totiž. kdo jiný :D když se do tebe naváží a ty se urazíš, tak jsi ještě špatná ty samozřejme že se urážíš, když on to tak vůbec nemyslel. myslel to ze srandy jak kdybys ho prece neznala. :D Chlapi vůbec neví co je vhodné říct a kdy je lepší být potichu. ani si někdy neuvědomí jak holce ublíží tím co řeknou "jen tak prdele". a kdyz jim to pak vyčtete tak je to jen ok, dobře. takže to znamená jedním uchem tam a druhým ven :D Něco důležitého jim povídáte a oni slyší jen: sex,sex,sex,sex,sex,...jídlo, fotbal.. sex,sex,sex,sex :D
ale jediný on mě dokáže vytočit jediným slovem. jedno slovo a jsem vzteky bez sebe. :D některé blbé kecy jsou fakt moc. nechápu jak si nemůžou uvědomit, že to holce ubližuje, že jí to není příjemné, ta jejich trapná sranda, která není ani trochu vtipná. i když je některým 20,21 . nikdy nedospějou, jsou jako by jim bylo pořád 15. proste malí pubertáci. akorát s obrovsky nadutým egem :D jakože oni jsou prostě nejlepší. páni tvorstva :D  ale stejně když nám na něm záleží tak to překousneme. protože bez chlapů by to přece nešlo. :P potřebujeme je. :) a oni nás.
.Nicky Bell.