Leden 2011

Tak moc to bolí.

30. ledna 2011 v 18:17 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
..aaaaaaaaaaaach můůůůůůůůůj Booooooooooooooože ,
proč jen ta láska tak bolí. tak moc až to nejde vydržet. tak moc až mám pocit, že mi srdce vyskočí z hrudi. tak moc, že jen při pohledu jeho fotku mi po tvářích stéká slza. tak moc, že nejde zastavit pláč. Tak moc to všechno bolí. tak moc to bolí, jen ho vidět s jeho kamarádkou. Tak moc to bolí, když je na mě protivný. on si to ani neuvědomuje. tak moc to bolí, kdyz se chová prozíravě. Tak moc to bolí, když dává najevo svoji lhostejnost vůči mě. tak moc to bolí, když vím že ho miluju. a že se to hned tak nezmění. Tak moc to bolí, když vím, že on mě nechce. Tak mo to bolí sedět vedle něj a vědět, že nikdy nebude můj. nikdy. Tak moc to bolí, když vidím jak se poslední dobou vzdaluje i naše kamarádství. ze začátku jsme si byli blízko jak nikdy. ale ted postupem času je to jiné. všechno se mění. ale já nechci. chci aby to bylo stejné jako předtím. stejné jako když jsme se procházeli o prázdninách v přírodě. stejné když jsme šli vedle sebe ruku v ruce. stejné, když mi dával najevo jak mě má rád. kam se to ztratilo.? kde je ten kluk z té doby.? chci ho zpátky. toho nejlepšího, nejhodnějšího, nejúžasnějšího kluka na světě. chci ho zpátky. proč se lidi mění.? nechci aby se to změnilo. neměla jsem dopustit aby se to kdy změnilo. I když, mohla jsem snad něco udělat.? Jen jsem to chtěla napořád.. ale nic není napořád. jsme sice "víc než přátelé" ale už to neni jak dřív. a sex nevynahradí lásku. nikdy.

.Maličká.

26. ledna 2011 v 10:00 | .Nicky Bell. |  Music is my life ,
.Pro všechny maličké.
Dramatikz - maličká

můj nejbližší soused je prdel. a kamarádka píča.

22. ledna 2011 v 21:19 | .Nicky Bell.
To mě dost dostalo :D :D :D :D


UFO spatřeno - realný záběr.!

22. ledna 2011 v 12:19 | .Nicky Bell.
. Opravdové ufo v Rusku!!! Málem jsem u toho umřela :D :D :D :D
To musíte vidět. ! :D

Its not over.

21. ledna 2011 v 13:59 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
.Kdybych Tě tolik nemilovala, všechno by bylo mnohem jednodušší.
.Nechci aby skončilo to, co teď mezi náma je. Nechci aby to skončilo, nikdy. chci aby to tak bylo napořád. .. ne vlastně nechci. Chci něco víc, chci abys byl můj, jen můj, můj kluk. a ne jen "kamarád" .. "lepší kamarád" ale ty nechceš víc. ty nevíš vlastně co chceš. Víš, že mě máš omotanou kolem prstu. Ty víš, že pro tebe bych udělala cokoliv na světě. Ty víš, co k tobě cítím a jak moc pro mě znamenáš. Na tebe .. na tebe nedám dopustit, nikdy. Ty budeš vždycky ten první kterého jsem milovala, kterého miluju, a vždycky milovat budu. i když nikdy nebudeš můj... Nikdy nikdo nebude jako ty. Ty jsi ten nejlepší a jedinečný. Nikdo se ke mě nikdy nechoval tak jako ty. Nejúžasněji na světě, nebo taky nejhůř na světě - to umíš jen ty. S nikým jsem nezažila to co s tebou. ty chvíle s tebou.. to bylo to nejlepší co jsem za celý svůj život zažila. Prostě nejde zapomenout, nejde to vyhnat Tě z hlavy. Pořád tam jsi. a vždycky budeš. Nikdy nebude konec.
Tumblr_lfd8xzzd4h1qc4aw0o1_500_large
.Love.
Tumblr_lclxh3ko851qf4741o1_400_large

Im perfect Girl.

18. ledna 2011 v 19:09 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
Blair*
Tak jsem se rozhodla vám napsat něco o sobě. Nápad jsem "sprostě okopírovala" :D od mého sb Kykyňa
strašně se mi líbí nápad popsat svoje vlastnosti v abecedě. tak se vám pokusím přiblížit jaká jsem :)
A- agresivní :D ale strašně moc, když mě někdo naštve tak se s ním moc nepárám
B- botyy -totální závislost na botách, a na podpatcích.
C- cíťa - všechno si beru k srdci - pouze od lidi na kterých mi záleží. od cizích - mám někde :D rozbrečí mě každý film s nádechem romantiky.. oh ostudné přiznání :D
D- drzá -taková držka držkatá :D někdy bych si měla dávat pozor na pusu
E- energická - nevydržím sedět v klidu :D
F- flegmoš - jen na půl ale k něterým věcem naprostý flegmoš. a co já se budu sráááát :D
G- gravidní :D -  nee nejsem těhotná (snad) jen m na G nic nenapadlo. možná G-bod :D ale nebudu tu dělat porno stránku :D
H- hodná - jsem hodná, někdy až blbá. ale jen na ty které mám ráda, udělala bych pro ně cokoliv.
CH-Cholerik - no jasný cholerik, nejvíc házím věcma, dupu a řvu když mě něco sere. :D nadávám, ječím a vzteky i brečím. pak mam v pokoji jak po utoku bomby, ale jsem klidná :D
I - inteligentní - troufám si tvrdit :D kdo se naučí 400 stran přes noc na zkoušku hmm?? konkurujte :D néé mám opravdu do ICQ vysoké :D
J - jídlo - žeru pořád a všechno a na diety všem z vysoka seru, kdo jí jak prase a nepříbírá?? hmm?? jáááá :D kdybyste chtěli vědět vážím 48 kilo. záviďte :D což je nekdy i malo, ale lepší než vypada tjak prase :D
K - kafééé - voda čo ma drží nad vodou ..oooooo :D stihnu i 4 za den. závislák.
L- láska - to nejdůležitější, at už rodičovská, kamarádská, nebo ta pravá láska. milovat je krásné, ale být milován ještě hezčí.
M- Money - no money no funny :D jsou duležité a kdo říká, že ne tak pěkně kecá.
N- Nana - od Emila Zoly - kniha o jedné prostitutce jménem Nana, ze špíny ulice se dostala až na vrchol společnosti kde si žila v přepychu.. úžasná četba.
O-Oblečení - mám ráda nákupy oblečení, pořád nemám co na sebe a přitom ho mám mraky, ale oblečení není nikdy dost.
P- přátelé - bez nich bych nebyla nic. bez nich bych byla ztracená. miluju je všechny. jsou tu pro mě vždy, a já pro ně taky.
R- realista - někdy to zavání pesmismem, ale buďme realisti :D
rozmazlená - slyším to často :D ty jeden spratku rozmazleny nebudeš mit co chceš. ale joo buduu :D nebo to povim taťínkovi (vtip - pro méně chápavé) :D
S- sobecká - jsem strašný sobec. myslím jen na sebe. v hodně věcech a hodně často, ale uvědomuju se :D
T - Taylor Momsen - líbí se mi její styl oblékání a její dlooooohé nohy do nebe.
U - upřímná - až moc, někdy si neuvědomím, že tím lidi raním. ale nevydím si do pusy jak už jsem řekla. upřímnost - moje přednost? nebo spíš špatná vlastnost? těžko říct. jak kdy, jak v jaké situaci.
V - věrná - vždycky věrná. nesnáším nevěru! nic odpornějšího na světě neni.
W - Wilde Oscar -  a jeho Obraz Doriana Graye - miluju tu knihu, i ten film.
Z - značky - na to si já potrpím:)
Napsana bych ke každému jeste milion slov. ale takhle to musí stačit, bylo by to moc dlouhé a nikdo by to nečetl.. no možná ani tak to nedočtete do konce. uvidíte obrázek a v komentech bude - jéé hezký blogííííííís, hezkáá fotka, jukni na muj blog plss - uf, to jsem měla napsat na začátek jako varování - nechci to tam. ani reklamy! ty si nechte pro blogy o Justinu Biebrovi :D
Tumblr_ledjigix9j1qfmbu5o1_500_large

Lapri to zabila.

16. ledna 2011 v 14:49 | .Nicky Bell.
Lapri. Všichni ji znáte, ale kdo nezná, tak brzo pozná. Vtipná, inteligentní, krásná slečna s vlastním názorem a moc se s tím nesere. Takových je málo. Ráda čtu blog téhle slečny. Vždycky napíše a řekne to co si myslí. Má na věc svůj vlastní názor a nebojí se ho říct všem. Často rozpoutá rozepře - jako třeba mezi ní a LadyVanilkou. Vždy si za svým názorem stojí a obhájí si ho. Tak to má být.
ale to jsem odbočila od toho co jsem chtěla. :D Včera jsem se tak nudila a projížděla videa na youtube až jsem narazila na tohle: Proč je Justin Bieber sexy idol.?? Můžu jen říct: Dobře tyyy Lapri. To se Ti hodně povedlo.Tleskám. :)


Život prostě není fér.

15. ledna 2011 v 2:55 | .Nicky Bell. |  Feelings ..
Jsem zamilovaná. Ne vlastně víc než to. Miluju ho. Strašně moc. Teď si uvědomuju, jak moc silné to je. Je to silnější než já. Nemůžu si pomoct. Už to trvá tak dlouho, jak to nikdy s žádným jiným netrvalo. já věděla, že je jiný hned jak jsem ho poprvé uviděla. dokonale mi popletl hlavu. hned ten první den jsem se zamilovala. Bylo to asi před rokem a 3 měsíci.
a pořád ho mám plnou hlavu i když spolu nejsme. jsme přátelé. vlastně mnohem víc než přátelé. takoví "přátelé",kteří se k sobě chovají jako kdyby spolu chodili. ale nechodí. ví, že ho miluju. nemám odvahu mu to říct do očí. asi jsem srab. ale mám strach z reakce. mlčení by mě hodně bolelo. nechci aby mi zlomil srdce, zas a znova. když to řeknu, třeba všechno zničím - "přátelství, které je mnohem víc než přátelství" a to nechci.
první myšlenka ráno: On. poslední myšlenka v noci než usnu: On. Mám ho plnou hlavu. a nevím jak udělat aby tam nebyl. lozí mi do snů! a když jsem s ním.. v tu chvíli neexistuje nic,absolutně nic jiného jen on & já. miluju, když mě políbí. Ten pocit. nejde ani popsat. v tu chvíli bych si přála zastavit čas, aby to tak bylo napořád. s ním nevnímám nic okolo, žádné starosti ani problémy. nic neexistuje. chybí mi pořád, každý den, a každý den o trochu víc. ale neni nám souzeno být spolu a být šťastni. život prostě není fér. Jednou ho najdu, ale už to nebudeš ty. nikdy nikdo nebude jako on. já ani jiného nechci. ani nedokáž být s jiným. žádný není jako on. on je jen jeden. On je kluk jakého chci, jakého potřebuju a kterého miluju. a vždycky budu.
need youI miss you a little, I guess you could say, a little to much, a little to often, and a little more each day.
Chybíš mi trochu, myslím, že se dá říct trochu víc, trochu často a trochu víc každý den.

.Komu zvoní hrana.

12. ledna 2011 v 22:43 | .Nicky Bell.
Miluju ten citát. 

Láska. Byl jednou jeden princ.

8. ledna 2011 v 22:59 | .Nicky Bell. |  Every day is another story .
Blair*
Ano. Miluju ho.Love
Není to šťastná láska. Kdysi byla. Byla jsem ta nejšťastnější na světě. Našla jsem ho. Toho pravého. prince dokonalého. Zamilovala se. Potom mi zlomil srdce a odešel. Ale vrátil se. Nemiluje mě. neni můj kluk i když bych si to moc přála. ale když jsem s ním jsem zase ta nejšťastnější. S ním nemám starosti. Nemyslím na problémy. Nejsme obyčejní přátelé. Jsme mnohem víc než obyčejní přátelé, jakých mám spoustu. On je jen jeden. přesto nejsme spolu.. vždycky bude v mém srdci. vždycky. a napořád. a víte proč? protože už nikdo nikdy nebude jako on. Miluju ho.

Natalie Sranecc. - my-bobr.cz :D

8. ledna 2011 v 17:59 | .Nicky Bell.
ahoj čuráci :D
my-bobr.cz
Tak tuhle parodii miluju. Nejvíc umírám smíchy celé video :D Přítele nemám ani na telefonu, ale moc ho miluju :D :D Myslím, že ten kluk si zaslouží Oscara :D :D Je prostě úžasný. Bože jako by to byla sama Natálie :D Nevidim rozdíl :D Klobouk dolů :)
Ona - nechápu jestli je fakt tak blbá nebo to ze sebe jen dělá aby byla zajímavá.

Je mi zle. :-!. Happy New Year.!

1. ledna 2011 v 20:29 | Nicky Bell.
http://www.gibni.com/wp-content/uploads/2008/01/happynewyear.jpg
Hey.! :)Love
Jak jste prožili Silvestr.? Doufám, že stejně divoce jako já, a jen tak nezapomenete. :D Nechce se mi tady všechno vypisovat, protože jsem unavená a neni mi nejlépe :D. Postě to bylo super. a nezapomenutelné. a doufám, že rok 2011 takový bude taky. Až na to, že mi po půlnoci skápla slza, když jsem si na něj zase vzpomněla. Ach jo.
Love Jo dokoukala jsem ten The Last Song. Bože plakala jsem jak malá. nádherný film. smutný. ale úžasný. Ted jsem si stahla film Dear John-  ach hraje tam Channing Tatum Love vidli jste ten film někdo.? těším se až si lehnu a pustím si ho. pohoda.
Nechutná škola se blíží :( nechciiii. chci být doma ještě.
Tak lidi HAPPY NEW YEARLove a ať je lepší než year 2010 - Ať stojí za to.!
Seonhand serenade - goodbye
prostě goodbye.úžasné video.